KONST / Litografier / Färglitografi 11978012

nr 1197 8012

Jan Grantorp

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, Utsikt mot Södermalm. Signerad, numrerad 101/350. Motivet: 34x38 cm

Jan Grantorp, svensk målare född 1952.

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 augusti 2018
kl 19:31:25

  • Tema
  • 20 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Jan Grantorp

Läs mer om Jan Grantorp